Kursy walut NBP: USD 3,98 | EUR 4,32 | CHF 4,53 |

 


Wyszukiwarka
Notes
Zgłoś ofertę
Kalkulator
O kancelarii
Wycena nieruchomości
Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
zgłoś ofertę
Mieszkania
Domy
Działki
Lokale
Obiekty

 

 
Kancelaria Nieruchomości Elżbieta Droździk-Kowalska
jest kontynuacją mojego zakresu pracy w rodzinnej firmie Usługi Projektowe i Obrót Nieruchomościami mgr inż. Tadeusz Droździk, która swoją działalność rozpoczęła                   w 1991 roku. Od czasu uzyskania przeze mnie licencji zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami a następnie uprawnień zawodowych w zakresie wyceny nieruchomości działalność w tym segmencie była sukcesywnie rozwijana.
 
  W związku z wieloletnim doświadczeniem, które pozwoliło nam kompleksowo realizować powierzone przez Klientów zlecenia, podjęliśmy decyzje o podziale działalności na dwie różne firmy w dalszym ciągu ze sobą współpracując a tym samym zapewniając swoim Klientom gwarancję rzetelnej, kompetentnej i kompleksowej usługi.
 Zdobyte w firmie rodzinnej ponad 13 letnie doświadczenie umożliwia mi rzetelne wykonywanie pracy z pasją i zaangażowaniem. Ponadto dotychczasowa współpraca               z architektami, inżynierami budownictwa, projektantami, prawnikami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami oraz pośrednikami w obrocie nieruchomościami podnosi profesjonalizm moich działań.
 
Podstawą współpracy z naszymi Klientami w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz w zakresie wyceny nieruchomości jest zawsze umowa dająca Państwu gwarancję wiarygodnego i uczciwego współdziałania.
 
 

Zapraszam do współpracy,

Elżbieta Droździk-Kowalska

ul. A.Mickiewicza 52a
32-650 Kęty
tel.+48 608 373 183
e-mail: elzbietadrozdzik@poczta.onet.pl

 

 

Kancelaria Nieruchomości Elżbieta Droździk-Kowalska

© 2024 Kancelaria Nieruchomości Elżbieta Droździk-Kowalska. Wszystkie prawa zastrzeżone.